OBCHODY ŚWIĘTA WOJSKA POLSKIEGO W MBP.

Serdecznie zapraszamy wszystkich Państwa do odwiedzenia naszego Muzeum w dniu 15 sierpnia (wtorek), aby wspólnie świętować dzień w którym uhonorować będziemy chcieli wszystkich tych którzy służyli i służą w siłach zbrojnych naszego kraju. Wspomnimy tych z których wielu oddało najcenniejszy dar broniąc naszej niepodległości, dzięki grupom rekonstrukcji historycznej przedstawimy sprzęt za pomocą którego walczyli. Przedstawimy dzisiejszych wojowników i ich współczesny sprzęt pola walki. Będzie można z nimi porozmawiać i obejrzeć prezentację pojazdów. Wojskowa grochówka jednym przypomni czasy własnej służby wojskowej, drugich może zachęci do wstąpienia w szeregi Wojska Polskiego.
SERDECZNIE ZAPRASZAMY w godzinach 10:00 – 16:00.

Jednocześnie informujemy że w dniu 16 sierpnia (środa), muzeum będzie zamknięte! Musimy przygotować Muzeum do ponownego przyjęcia Kochanych zwiedzających.