PRZEWODNIK

ZWIEDZAJ MUZEUM ZA POMOCĄ APLIKACJI PRZEWODNICKIEJ LUB Z PRZEWODNIKIEM

Uprzejmie informujemy, że zwiedzając Muzeum można skorzystać z bezpłatnej aplikacji na telefon, która poprowadzi w języku polskim i angielskim po ścieżce zwiedzania oraz pozwoli zgłębić informację o poszczególnych obiektach eksponowanych na wystawie stałej. Ponadto, aplikacja posiada audiodeskrypcję w obu ścieżkach – podstawowej i rozszerzonej. Wystarczy ją zainstalować w telefonie i użyć słuchawek, by nie przeszkadzać innym zwiedzającym. Słuchawki, w bardzo atrakcyjnej cenie, można nabyć w muzealnym sklepiku.

Dodatkową usługą jest możliwość zwiedzania Muzeum z przewodnikiem, zarówno w języku polskim jak i kilku językach obcych. Wycieczka trwa około 2 godzin i pozwala dokładnie zapoznać się z wystawą stałą. 

Młodzież szkolną i nie tylko, zapraszamy do udziału w grze edukacyjnej pn. MISJA KONTRWYWIAD.             W atrakcyjny sposób pozwala na zapoznanie się z ekspozycją Muzeum oraz daje możliwość uczestnictwa w ciekawej i edukacyjnej zabawie.

Szczegółowe informacje dotyczące aplikacji, usługi przewodnickiej i gry edukacyjnej można znaleźć na naszej stronie internetowej i planszach informacyjnych na terenie Muzeum oraz w Kasie.

USŁUGA PRZEWODNICKA:

Po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym – tel. 733 475 031

Języki: polski, angielski, niemiecki, włoski, hiszpański i rosyjski.

0 Udostępnień