PRZERWA TECHNICZNA W DZIAŁANIU MUZEUM BRONI PANCERNEJ

Szanowni Państwo. Aby zwiedzanie naszego Muzeum mogło odbywać się w jak najbardziej komfortowych warunkach dla Państwa, musimy wykonać szereg prac konserwatorsko – technicznych. Czynności te powodują konieczność wyłączenia ekspozycji z możliwości zwiedzania. Przerwa techniczna trwać będzie od 20 grudnia 2021 roku do 17 stycznia 2022 roku.
Wyjątkowy będzie dzień 27 grudnia br. gdzie chcemy razem z Państwem uroczyście obchodzić po raz pierwszy jako święto państwowe, rocznicę wybuchu Zwycięskiego Powstania Wielkopolskiego. W tym dniu, między 12:00 a 18:00 zapraszamy wszystkich do Muzeum gdzie spotkamy się przy improwizowanym Pociągu Pancernym nr 11 „Poznańczyk”, który brał udział w zdobyciu Krotoszyna podczas Powstania Wielkopolskiego. SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!