Podziękowania dla Pana Przemysława Ciemciacha

Muzeum Broni Pancernej po raz kolejny zobowiązane jest złożyć na ręce Pana Przemysława Ciemciacha ogromne podziękowania za przekazanie Muzeum elementów wyposażenia pojazdów pancernych.
Tym razem Pan Przemek przekazał do Muzeum gaśnicę będącą na wyposażeniu brytyjskich pojazdów pancernych, uchwyt łopaty do Panzerkampfwagen III oraz busolę stosowaną w pojazdach M3A1 Stuart.

Przekazane elementy wyposażenia zostaną zamontowane na odpowiednich pojazdach wzbogacając w ten sposób ekspozycję muzealną.

Szef oddziału Muzeum Broni Pancernej podpułkownik Tomasz Ogrodniczuk, w imieniu swoim jak i całego Muzeum, pragnie bardzo podziękować Panu Przemysławowi Ciemciachowi za przekazanie wymienionych elementów wyposażenia.

(k.c)