MUZEUM BRONI PANCERNEJ Z PODZIĘKOWANIAMI!!!

Pan Adam Lubas jest Polakiem mieszkającym w Los Angeles. Interesuje się historią i techniką militarną.
Dzięki jego zaangażowaniu i chęci pomocy w odtwarzaniu historycznych pojazdów, Pan Adam sam zapisał się złotymi zgłoskami w historii naszego muzeum. Już kilkukrotnie wspomógł Muzeum Broni Pancernej w Poznaniu, przekazując części do pojazdów przechodzących renowację. Dzięki Panu Adamowi trafiły do nas oryginalne elementy wyposażenia zewnętrznego z epoki, do pojazdów takich jak amerykański niszczyciel czołgów M36 Jackson, czy też samochodu pancernego Fox w wersji kanadyjskiej.

Oryginalna lampa oraz celownik niszczyciela czołgów M36 Jackson przekazane przez Pana Adama.
Oryginalny sygnał dźwiękowy do niszczyciela czołgów M36 Jackson również przekazany przez Pana Adama.

Szef Muzeum Broni Pancernej ppłk Tomasz Ogrodniczuk, w imieniu swoim i załogi składa na ręce Pana Adama Lubasa serdeczne podziękowania za przekazane elementy wyposażenia, które będą wyeksponowane wraz z pozostałą „biżuterią” zewnętrzną na pojazdach będących w kolekcji naszego muzeum.